🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Serial# | 5CG30109KS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$114.99
Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$114.99
Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Serial# | 5CG30109KS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Serial# | 5CG30109KS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition




