🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-s928__galaxy S24 Ultra 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351184064352591 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S928__GALAXY S24 ULTRA |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CX318LSGT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$106.75
Original: $304.99
-65%Samsung Sm-s928__galaxy S24 Ultra 256 Gb Gray Smart Phone—
$304.99
$106.75Samsung Sm-s928__galaxy S24 Ultra 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351184064352591 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S928__GALAXY S24 ULTRA |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CX318LSGT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 351184064352591 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S928__GALAXY S24 ULTRA |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CX318LSGT |
Condition
Very Good, pre-owned condition




