🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD4023TTK |
| Charger | Charger |
| Color | WHITE |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$84.99
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop—
$84.99
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD4023TTK |
| Charger | Charger |
| Color | WHITE |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD4023TTK |
| Charger | Charger |
| Color | WHITE |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









