🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-dq076dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ076DX |
| Serial# | 5CD5015F97 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$100.99
Hp 14-dq076dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$100.99
Hp 14-dq076dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ076DX |
| Serial# | 5CD5015F97 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ076DX |
| Serial# | 5CD5015F97 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition












