
Hp 15-bs193od Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-BS193OD |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Original: $171.99
-65%$171.99
$60.20Hp 15-bs193od Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-BS193OD |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-BS193OD |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |







