Hp 15-dy2125od Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD131BDWB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | 15-DY2125OD |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp 15-dy2125od Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD131BDWB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | 15-DY2125OD |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD131BDWB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | 15-DY2125OD |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |








