Lenovo Idealpadslim315ianb Intel Core I3 - 4th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Serial# | PF5BBP42 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | IDEALPADSLIM315IANB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Lenovo Idealpadslim315ianb Intel Core I3 - 4th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Serial# | PF5BBP42 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | IDEALPADSLIM315IANB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Serial# | PF5BBP42 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | IDEALPADSLIM315IANB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |








