🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 003560219252780AAOEM |
| Model Number | RTL8822BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$38.50
Original: $109.99
-65%Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$109.99
$38.50Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 003560219252780AAOEM |
| Model Number | RTL8822BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 003560219252780AAOEM |
| Model Number | RTL8822BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition











