🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s906__galaxy S22+ 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356679321259039 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S906__GALAXY S22+ |
| Serial# | RFCTB1D1SEK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$424.99
Samsung Sm-s906__galaxy S22+ 128 Gb Black Smart Phone—
$424.99
Samsung Sm-s906__galaxy S22+ 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356679321259039 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S906__GALAXY S22+ |
| Serial# | RFCTB1D1SEK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356679321259039 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S906__GALAXY S22+ |
| Serial# | RFCTB1D1SEK |
Condition
Very Good, pre-owned condition











