🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8852be Intel Celeron 6 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | PINK |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
$43.75
Original: $124.99
-65%Hp Rtl8852be Intel Celeron 6 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop—
$124.99
$43.75Hp Rtl8852be Intel Celeron 6 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | PINK |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | PINK |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










