🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Lenovo 82hs Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | PW00TWF0 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 82HS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$150.99
Lenovo 82hs Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$150.99
Lenovo 82hs Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | PW00TWF0 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 82HS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | PW00TWF0 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 82HS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












