
Lenovo Ideapad S145 Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD S145 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PFM1MA3B4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Lenovo Ideapad S145 Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD S145 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PFM1MA3B4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEAPAD S145 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PFM1MA3B4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |










