🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 15IAN8 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | PF5WYH0D |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
$199.99
Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$199.99
Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 15IAN8 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | PF5WYH0D |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 15IAN8 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | PF5WYH0D |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |










