🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Milwaukee 0880-20 Red Wet / Dry Vacuum
Overview
Condition
| Model Number | 0880-20 |
| Manufacturer | MILWAUKEE |
| Serial# | B34BB251511056K |
| Vacuum Style | HANDHELD |
| Color | RED |
| BAGLESS | BAGLESS |
| Cordless Vacuum Cleaner | Cordless Vacuum Cleaner |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Cordless Vacuum Cleaner |
| BAGLESS |
| ATTACHMENT(S) |
$26.25
Original: $74.99
-65%Milwaukee 0880-20 Red Wet / Dry Vacuum—
$74.99
$26.25Milwaukee 0880-20 Red Wet / Dry Vacuum
Overview
Condition
| Model Number | 0880-20 |
| Manufacturer | MILWAUKEE |
| Serial# | B34BB251511056K |
| Vacuum Style | HANDHELD |
| Color | RED |
| BAGLESS | BAGLESS |
| Cordless Vacuum Cleaner | Cordless Vacuum Cleaner |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Cordless Vacuum Cleaner |
| BAGLESS |
| ATTACHMENT(S) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 0880-20 |
| Manufacturer | MILWAUKEE |
| Serial# | B34BB251511056K |
| Vacuum Style | HANDHELD |
| Color | RED |
| BAGLESS | BAGLESS |
| Cordless Vacuum Cleaner | Cordless Vacuum Cleaner |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Cordless Vacuum Cleaner |
| BAGLESS |
| ATTACHMENT(S) |










