🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
HomeStore
Lenovo Legion 7 16iax10 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 32 Gb 1 Tb White Laptop
Lenovo Legion 7 16iax10 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 32 Gb 1 Tb White Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Serial# | PF5NG7DR |
| Model Number | LEGION 7 16IAX10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
$1,499.99
Lenovo Legion 7 16iax10 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 32 Gb 1 Tb White Laptop—
$1,499.99
More Images
Lenovo Legion 7 16iax10 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 32 Gb 1 Tb White Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Serial# | PF5NG7DR |
| Model Number | LEGION 7 16IAX10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Serial# | PF5NG7DR |
| Model Number | LEGION 7 16IAX10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |



