🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Yoga 9 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | YOGA 9 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$850.00
Lenovo Yoga 9 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop—
$850.00
More Images

Lenovo Yoga 9 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | YOGA 9 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | YOGA 9 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition

