
Meta P97 128 Gb White Virtual Reality Device
| Remote Control | Remote Control |
| Color | WHITE |
| Device Type | HANDHELD |
| Strap | Strap |
| Model Number | P97 |
| Manufacturer | META |
| Serial# | 340YC10G9X0DPW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Meta P97 128 Gb White Virtual Reality Device
| Remote Control | Remote Control |
| Color | WHITE |
| Device Type | HANDHELD |
| Strap | Strap |
| Model Number | P97 |
| Manufacturer | META |
| Serial# | 340YC10G9X0DPW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Remote Control | Remote Control |
| Color | WHITE |
| Device Type | HANDHELD |
| Strap | Strap |
| Model Number | P97 |
| Manufacturer | META |
| Serial# | 340YC10G9X0DPW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |










