
Meta Quest 2 128 Gb White Virtual Reality Device
| Remote Control | Remote Control |
| 211536 | 211536 |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHHA647E2263 |
| Model Number | QUEST 2 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 211536 |
| Remote Control |
| Strap |
Meta Quest 2 128 Gb White Virtual Reality Device
| Remote Control | Remote Control |
| 211536 | 211536 |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHHA647E2263 |
| Model Number | QUEST 2 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 211536 |
| Remote Control |
| Strap |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Remote Control | Remote Control |
| 211536 | 211536 |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHHA647E2263 |
| Model Number | QUEST 2 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 211536 |
| Remote Control |
| Strap |










