🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Moto Xt2519-1 256 Gb Rose Gold Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTO |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | XT2519-1 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | ZA2236GVGW |
| IMEI# | 358352972495181 |
| Color | ROSE GOLD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$42.00
Original: $119.99
-65%Moto Xt2519-1 256 Gb Rose Gold Smart Phone—
$119.99
$42.00Moto Xt2519-1 256 Gb Rose Gold Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTO |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | XT2519-1 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | ZA2236GVGW |
| IMEI# | 358352972495181 |
| Color | ROSE GOLD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTO |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | XT2519-1 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | ZA2236GVGW |
| IMEI# | 358352972495181 |
| Color | ROSE GOLD |
Condition
Very Good, pre-owned condition











