🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Motorola Moto G Stylus 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354234322671501 |
| Color | BLUE |
| Serial# | SA78E49734250526 |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$81.99
Motorola Moto G Stylus 128 Gb Blue Smart Phone—
$81.99
Motorola Moto G Stylus 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354234322671501 |
| Color | BLUE |
| Serial# | SA78E49734250526 |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 354234322671501 |
| Color | BLUE |
| Serial# | SA78E49734250526 |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition






