🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2415v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZY22KN4C9X |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 352027986377510 |
| Model Number | XT2415V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$124.99
Motorola Xt2415v 128 Gb Black Smart Phone—
$124.99
Motorola Xt2415v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZY22KN4C9X |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 352027986377510 |
| Model Number | XT2415V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZY22KN4C9X |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 352027986377510 |
| Model Number | XT2415V |
Condition
Excellent, pre-owned condition






