🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CXC12QP8Z |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350001440324105 |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$47.25
Original: $134.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$134.99
$47.25Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CXC12QP8Z |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350001440324105 |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CXC12QP8Z |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350001440324105 |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition






