🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2453-3 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 358394211106716 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | XT2453-3 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY224K4Z4ZMFJ |
| Class | HIGH |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$63.00
Original: $179.99
-65%Motorola Xt2453-3 256 Gb Black Smart Phone—
$179.99
$63.00Motorola Xt2453-3 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 358394211106716 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | XT2453-3 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY224K4Z4ZMFJ |
| Class | HIGH |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 358394211106716 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | XT2453-3 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY224K4Z4ZMFJ |
| Class | HIGH |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition










