🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-f741u 256 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CX61KH7TR |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-F741U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357362190051550 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$105.00
Original: $299.99
-65%Samsung Sm-f741u 256 Gb Silver Smart Phone—
$299.99
$105.00Samsung Sm-f741u 256 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CX61KH7TR |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-F741U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357362190051550 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | R5CX61KH7TR |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-F741U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357362190051550 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition










