
Motorola Xt2453-5 256 Gb Black Smart Phone
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356672192560031 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY22KNGNWX |
| Model Number | XT2453-5 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Motorola Xt2453-5 256 Gb Black Smart Phone
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356672192560031 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY22KNGNWX |
| Model Number | XT2453-5 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356672192560031 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY22KNGNWX |
| Model Number | XT2453-5 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition







