
Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | straight talk |
| Model Number | XT2513V |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Serial# | 840351211108232099 |
| IMEI# | 351211108232099 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | straight talk |
| Model Number | XT2513V |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Serial# | 840351211108232099 |
| IMEI# | 351211108232099 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | straight talk |
| Model Number | XT2513V |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Serial# | 840351211108232099 |
| IMEI# | 351211108232099 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition







