🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Msi Ms-16w1 Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | K2008N0099744 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MS-16W1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$384.99
Msi Ms-16w1 Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$384.99
Msi Ms-16w1 Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | K2008N0099744 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MS-16W1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | K2008N0099744 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MS-16W1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition





