
Sama Zu-550w Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 2 Tb Black Desktop
| Manufacturer | SAMA |
| Model Number | ZU-550W |
| Serial# | A1225M12S |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Sama Zu-550w Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 2 Tb Black Desktop
| Manufacturer | SAMA |
| Model Number | ZU-550W |
| Serial# | A1225M12S |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SAMA |
| Model Number | ZU-550W |
| Serial# | A1225M12S |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition






