🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Exe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | EXE310XBA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 3VP9FAR410477Y |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$21.35
Original: $60.99
-65%Samsung Exe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$60.99
$21.35Samsung Exe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | EXE310XBA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 3VP9FAR410477Y |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | EXE310XBA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 3VP9FAR410477Y |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |







