🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sms-156v 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Class | BASIC |
| Model Number | SMS-156V |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 351867553922763 |
| Serial# | RZGYA00C8RD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$15.75
Original: $44.99
-65%Samsung Sms-156v 64 Gb Black Smart Phone—
$44.99
$15.75Samsung Sms-156v 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Class | BASIC |
| Model Number | SMS-156V |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 351867553922763 |
| Serial# | RZGYA00C8RD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Class | BASIC |
| Model Number | SMS-156V |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 351867553922763 |
| Serial# | RZGYA00C8RD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition






