Samsung S25-fe 64 Gb Black Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | S25-FE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CYA0JFNKX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 359825281857299 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Samsung S25-fe 64 Gb Black Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | S25-FE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CYA0JFNKX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 359825281857299 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | S25-FE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CYA0JFNKX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 359825281857299 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition




