🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung X5310xda Intel Celeron 2 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 8498 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | X5310XDA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$59.99
Samsung X5310xda Intel Celeron 2 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$59.99
Samsung X5310xda Intel Celeron 2 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 8498 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | X5310XDA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 8498 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | X5310XDA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |



