🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a136u__galaxy A13 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A136U__GALAXY A13 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Serial# | R5GYC1G91GH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$33.25
Original: $94.99
-65%Samsung Sm-a136u__galaxy A13 128 Gb Black Smart Phone—
$94.99
$33.25Samsung Sm-a136u__galaxy A13 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A136U__GALAXY A13 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Serial# | R5GYC1G91GH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A136U__GALAXY A13 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Serial# | R5GYC1G91GH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |






