🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-s921__galaxy S24 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351373871290454 |
| Serial# | R3CXA0DYH4R |
| Model Number | SM-S921__GALAXY S24 |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$157.50
Original: $449.99
-65%Samsung Sm-s921__galaxy S24 128 Gb Gray Smart Phone—
$449.99
$157.50Samsung Sm-s921__galaxy S24 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351373871290454 |
| Serial# | R3CXA0DYH4R |
| Model Number | SM-S921__GALAXY S24 |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351373871290454 |
| Serial# | R3CXA0DYH4R |
| Model Number | SM-S921__GALAXY S24 |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition







