
Samsung Sm-a136u__galaxy A13 64 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SW-VERA136USQU29VE9 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | AT&T |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35436400152433 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A136U__GALAXY A13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Samsung Sm-a136u__galaxy A13 64 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SW-VERA136USQU29VE9 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | AT&T |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35436400152433 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A136U__GALAXY A13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SW-VERA136USQU29VE9 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | AT&T |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35436400152433 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A136U__GALAXY A13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












