🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R92X6189WXW |
| IMEI# | 356677533957093 |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$90.00
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$90.00
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R92X6189WXW |
| IMEI# | 356677533957093 |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R92X6189WXW |
| IMEI# | 356677533957093 |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition












