
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352415377914472 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | R5CY41HZBRN |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352415377914472 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | R5CY41HZBRN |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352415377914472 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | R5CY41HZBRN |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition












