🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYA0DCWTF |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350153158002983 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$69.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone—
$69.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYA0DCWTF |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350153158002983 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYA0DCWTF |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350153158002983 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












