🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CX31J016T |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353283322135240 |
| Model Number | SM-A156U |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$84.99
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone—
$84.99
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CX31J016T |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353283322135240 |
| Model Number | SM-A156U |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CX31J016T |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353283322135240 |
| Model Number | SM-A156U |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











