🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a156u 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 357714711519723 |
| Model Number | SM-A156U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5CY8007M2X |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$109.99
Samsung Sm-a156u 64 Gb Black Smart Phone—
$109.99
Samsung Sm-a156u 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 357714711519723 |
| Model Number | SM-A156U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5CY8007M2X |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 357714711519723 |
| Model Number | SM-A156U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5CY8007M2X |
Condition
Excellent, pre-owned condition











