🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A166U |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353670770583964 |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CXB3AYEJZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$39.20
Original: $111.99
-65%Samsung Sm-a166u 128 Gb Blue Smart Phone—
$111.99
$39.20Samsung Sm-a166u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A166U |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353670770583964 |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CXB3AYEJZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A166U |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353670770583964 |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CXB3AYEJZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition











