🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s921__galaxy S24 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Serial# | RFCX60FRLNN |
| Model Number | SM-S921__GALAXY S24 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 351366672954526 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$52.50
Original: $150.00
-65%Samsung Sm-s921__galaxy S24 128 Gb Gray Smart Phone—
$150.00
$52.50Samsung Sm-s921__galaxy S24 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Serial# | RFCX60FRLNN |
| Model Number | SM-S921__GALAXY S24 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 351366672954526 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Serial# | RFCX60FRLNN |
| Model Number | SM-S921__GALAXY S24 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 351366672954526 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











