
Samsung Sm-a166u 128 Gb Gray Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354445472108868 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A166U |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCY930TDPX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $100.00
-65%$100.00
$35.00Samsung Sm-a166u 128 Gb Gray Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354445472108868 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A166U |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCY930TDPX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354445472108868 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A166U |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCY930TDPX |
Condition
Excellent, pre-owned condition












