🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 353670777510986 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CY40QR95F |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$149.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone—
$149.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 353670777510986 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CY40QR95F |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 353670777510986 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CY40QR95F |
Condition
Excellent, pre-owned condition












