🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CY221EG7P |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 354121260316241 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| Power Adapter |
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone—
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CY221EG7P |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 354121260316241 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| Power Adapter |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CY221EG7P |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 354121260316241 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| Power Adapter |












