
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357455611111621 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5CYA2NSFPP |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357455611111621 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5CYA2NSFPP |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357455611111621 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5CYA2NSFPP |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












