🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | R5GYB4SD5RX |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 357455612084660 |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | R5GYB4SD5RX |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 357455612084660 |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | R5GYB4SD5RX |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 357455612084660 |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition








