🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CYA1B5E1V |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 357455610736519 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 8 Gb Black Smart Phone—
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CYA1B5E1V |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 357455610736519 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CYA1B5E1V |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 357455610736519 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








