🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a546u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A546U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 353195780279973 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCW71EK8DZ |
| Class | MEDIUM |
| MEMORY CARD(S) | MEMORY CARD(S) |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MEMORY CARD(S) |
$120.00
Samsung Sm-a546u 128 Gb Black Smart Phone—
$120.00
Samsung Sm-a546u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A546U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 353195780279973 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCW71EK8DZ |
| Class | MEDIUM |
| MEMORY CARD(S) | MEMORY CARD(S) |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MEMORY CARD(S) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A546U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 353195780279973 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCW71EK8DZ |
| Class | MEDIUM |
| MEMORY CARD(S) | MEMORY CARD(S) |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MEMORY CARD(S) |










