
Samsung Sm-g781__galaxy S20 Fe 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | SM-G781__GALAXY S20 FE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RFCT10G72WV |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 353173652936061 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Samsung Sm-g781__galaxy S20 Fe 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | SM-G781__GALAXY S20 FE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RFCT10G72WV |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 353173652936061 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | SM-G781__GALAXY S20 FE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RFCT10G72WV |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 353173652936061 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |












